1-2-3 Şubat Tarihinde Doğanların Burçları Ve Özellikleri

1 ŞUBAT

Burcu: Kova Uğurlu sayısı: 3 Uğurlu taşı: Ametist Olumlu Özellikler: Yaratıcı, zeki, ilham veren

Olumsuz Özellikler: İnatçı, kararsız, kafası karışık

İlham veren bir lidersiniz. İnsanlar zekanıza hayran kalıyorlar, ama birkaç gün sonra fikirlerinizin (herkesi şaşırtacak) kadar tersine dönüş yapabiliyorsunuz. Deliler gibi bir sevgili peşine düşebiliyor, fakat daha seksi biri önünüzden geçtiğinde de dikkatinizi tamamen bu yeni kişiye veriyorsunuz. Bağlandığınız vakitse, şıpsevdiliğiniz yon değiştiriyor ve siz artık yalnızca veri yeya tatil planlarını değiştiren Sarmeye yelteniyorsunuz.

2 ŞUBAT

Burcu: Kova Uğurlu sayısı: 4 Uğurlu taşı: Ametist Olumlu Özellikler: Zevkli, yumuşak

Olumsuz Özellikler: Dayanışmadan hoşlanmayan, uzak, izole

Size özel bir düşünme, çalışma ve hatta giyim tarzınız var. Kendinize özgü stilinizin değiştirilmeye çalışılmasına dehşetle karşı koyuyorsunuz. Çok hayranınız var, ama siz onları biraz uzakta tutmayı akıllıca buluyorsunuz. Kendi problemlerinizden kafayı biraz kaldırın da, karşınızdakine içinizdeki o insancıl sıcaklıkla yaklaşın. Herşey çekici olmakla çözümlenmiyor. Mücevher veya eşya yapmak size ilginç gelebilir.

3 ŞUBAT

Burcu: Kova Uğurlu sayısı: 6 Uğurlu taşı: Ametist Olumlu Özellikler: Farklı, zeki, yaratıcı.

Olumsuz Özellikler: Çılgın, değişken, acemi

Göze batıyorsunuz. Çalışkanlığınızı ve sadakatinizi herkes takdir ediyor. Kafanızdan geçenleri siz de dahil olmak üzere kimse anlamıyor. Ama anlaşılmak için de kendinizden ödün vermeyin. Sizi sevenler, orijinalliğinize hayranlar. Yöntemleriniz garip ama sorun çözmede üstünüze yok. Hastalıkları gidermek için kocakarı ilaçlarına veya yeni birtakım anti bilim tedavi yöntemlerine ilgi duyabilirsiniz. Ancak, sahte doktorlara dikkat.

1-2-3 Şubat Tarihinde Doğanların Burcu Ve Özellikleri _1.jpg

Bir önceki yazımız olan 29-30-31 Ocak Tarihinde Doğanların Burcu Ve Özellikleri başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Leave a comment