19-20-21 Şubat Tarihinde Doğanların Burcu Ve Özellikleri

19 ŞUBAT

Burcu: Balık Uğurlu sayısı: 4 Uğurlu taşı: Akuamarin Olumlu Özellikler: Zeki, çekici, çok yönlü

Olumsuz Özellikler: Hassas, kararsız, ödün veren

İyi gelişmiş kasların ve beynin dengesi sizde mevcut. Çekiciliğiniz zie kapılar açabilir ama asıl zekanız sayesinde ön plandasınız. Aklınıza saygı duyacak bir sevgili bulun. Siz çevrenizdekilere de görünüşe önem vermemelerini öğretiyorsunuz. Kitap okuyup tartışmalara girmeye bayılıyorsunuz ama spor yapıp vücudunuzu da korumayı ihmal etmiyorsunuz. Senelik doktor kontrollerinizi aksatmayın.

20 ŞUBAT

Burcu: Kova Uğurlu sayısı: 3 Uğurlu taşı: Ametist Olumlu Özellikler: Maceracı, cesur, samimi

Olumsuz Özellikler: Aşırıya kaçan, risk seven, delice cesur

Hayatı seviyorsunuz. Her gittiğiniz yerde tanınıyorsunuz. Bazen iyiye bazen de kötüye çıkıyor adınız. Yeni şeyleri ve insanları seviyorsunuz. Aşka aşıksınız. Delicesine atılıyorsunuz aşk maceralarına. Ailenizin karşı çıkacağı her tip insanla birlikte olmuşsunuz. Ama yılların verdiği tecrübeyle, bundan sonraki seçimlerinizde, size zarar vermeyecek, ama en az sizin kadar çılgın davranacak birini bulacaksınız.

21 ŞUBAT

Burcu: Balık Uğurlu sayısı: 5 Uğurlu taşı: Akuamarin Olumlu Özellikler: Güçlü, etkileyici, heybetli

Olumsuz Özellikler: Baskıcı, sakar, hassas

Siz liderlik için yaratılmışsınız. Kendiniz olun ve hak ettiğiniz yere geleceksiniz. Geri çekilmeyin, sizin gücünüzü destekleyecek bir sevgili bulun. Ailenize ve arkadaşlarınıza, baskı altında ezilmemeyi öğretiyorsunuz. Başkalarının fikirlerini de dikkate alın, hem liderlik yeteneğiniz gelişecek, hem de daha çok dostunuz olacaktır.

19-20-21 Şubat Tarihinde Doğanların Burcu Ve Özellikleri _0.jpg

Bir önceki yazımız olan 16-17-18 Şubat Tarihinde Doğanların Burcu Ve Özellikleri başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Leave a comment