Başak burcu ve hediyeleri

indir (1)

Bir Başak’a hediye alırken ne kadar mükemmelliyetçi olduğunu aklınıza getirin; zihninizde hemen bir ampul yanacak ve ona ne alırsanız hoşuna gideceğini hemen bulacaksınız. Bir Başak için her şey yerli yerinde olmalıdır; çekmeceler, dolaplar, hepsi tertemiz ve düzenli olmalıdır. Bir Başak’a eşyalarını düzenli bir şekilde muhafaza edebileceği kutular, sepetler, kalemlikler alabilirsiniz. Bir takı kutusu, seyahatlerde kıyafetlerinin ütüsü bozulmadan taşıyabileceği seyahat askıları ve işyerindeki masasının üzerindeki ıvır zıvırları toparlayacak masa üstü takımlar düzen düşkünü Başaklar için harika hediyeler olabilir.

Başaklar hijyene en fazla önem veren burç olarak da bilinirler. Dermatolo jik sabunlar, duş j elleri, banyo tuzları ve havlular çok hoşlarına gidecektir. Masaj veya SPA salonlannda bir terapi seansı da hediye edebilirsiniz. Spor salonu veya bir sağlık dergisi aboneliği de güzel hediye seçeneklerindendir.

Mükemmelliyetçi Başaklar elbette dakikliğe de çok önem verirler. Her şey planlı programlı ve vaktinde olmalıdır. Yeni yıl hediyesi olarak bir Başak’a ajanda alabilirsiniz; böylelikle tüm yılını rahat rahat planlayabilir, randevularını ve temasta olması gereken kişilerin bilgilerini not edebilir.

Bir toprak grubu burcu olan Başak için hediyenin işlevselliği önemlidir. Ona aldığınız şeyle bir şey yapabilmelidir bir Başak; yani sırf güzel görünüyor diye bir hediye alırsanız yanılırsınız. Dibi yapışmayan tavalar, mutfak robotları gibi mutfakta işleri kolaylaştıran ev aletleri Başak’m temiz ve çabuk iş yapmasını kolaylaştıracak hediyelerden olabilir.

El becerileri ile de ünlü Başaklara evde tamirat yapabilecekleri aletler ile dolu koca bir alet kutusu da hediye edebilirsiniz. Dikiş setleri, yağlıboya malzemeleri gibi ilgi alanına uygun ve ellerini meşgul edebilecek hediyeler de seçebilirsiniz. Başak bir toprak grubu burcu olduğundan paraya da önem verir. Bu, ona pahalı hediyeler almalısınız anlamına gelmez gerçi ama hediye kartı veya hediye çeki vererek istediği şeyi alabilmesine ve belki de artanıyla başka ihtiyaçlannı karşılamasına imkan sunabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Aslan Burcu Erkeği Plüton Etkileri başlıklı makalemizde Aslan, Burcu ve Erkeği hakkında bilgiler verilmektedir.

Leave a comment