Şubat doğumlulara özel aylık fal bakımı

logo (1)

Bu ay duygularınızın derinleştiğini hissedebilir ve bu durumu beraber olduğunuz kişiye yansıtabilirsiniz. İlişkinizde kişilik çatışmaları yaşamamak için onun da istek ve ihtiyaçlarına özen göstermeye ve anlayışınızı geliştirmeye çalışın. Kafanızdaki düşünceleri içinizde biriktirmek daha sonra her şeyin daha kötü hale gelmesine neden olabilir. Kendinizi ifade ederken ılımlı bir dil kullanmanız sizi kazançlı çıkaracak.

Parasal harcamalarınıza dikkat etmeniz gereken bir ay. Beklemediğiniz ödemeler gündeme gelebilir ve bu durum iş ortamımzda gerginlik yaratabilir. Özellikle ay sonuna doğru içinizden yükselebilecek para harcama isteğini dizginlemeye ve akılcı yaürımlar yapmaya özen gösterin. Olabilecek gelişmelere karşı olumlu ve sakin tutumunuzla koşulları lehinize çevirebilirsiniz.

Bu ay sağlığınıza önem vermeli ve beslenmenize dikkat etmelisiniz. Olabilecek ateşli hastalıklara karşı önleminizi almamz sizin için yararlı olacak. Moralinizi yüksek tutarak, ağır yiyeceklerden ve alkolden uzak durarak kendinizi koruyabilirsiniz.

 

Bir önceki yazımız olan TAROT FALI İMPARATOR KARTI başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Leave a comment