Yıldızlara Göre Cumartesi Günü

 

Yıldızlara Göre Cumartesi Günü

CUMARTESİ GÜNÜ
1 Cumartesinin birinci saati Zühal yıl dizinindir. Eğer bu gün ay başına rastlarsa haberleşme ve mutluluk saati gibi uğurlu ve hayırlı bir saat olur.
2 İkinci saatte Müşteri yıldızmındır. İnsanların birbirleriyle aralarında dostluk ve anlaşmalar yaptığı bir saattir.
3 Cumartesi gününün üçüncü saati Merih yıldızmmdır. Pek iyi bir saat olmadığı gibi insanların arasında kin ve husumet doğurabilir. Söz de böyle bir işe girişebilirsiniz. Çok dikkatli olmak gerekir.
4 Dördüncü saat Güneş’indir. İyi bir saattir. Böyle bir saatte büyüklerin isteklerini dile getirebilirsiniz.
5 Cumartesi gününün beşinci saati Zühre yıldı zınmdır. Genellikle bu saat çapkınlıkların saatidir.
6 Altıncı saat ise Utarit yıldızının dır. Bu saatlerde eğer ava çıkacaksanız başarılı olabilirsiniz.
7 Günün yedinci saati Ay yıldızının dır. Oldukça hayırsız bir saat olarak bilindiği için hiçbir işe ve atılıma kalkışmamak gereklidir, mutlaka yapılması gerekiyorsa bile ertelemek en doğru olanıdır.
8 Sekizinci saat ise Zuhal yıldızmmdır. Hastalıklar için çalışabilirsiniz. Bu saatte kanamalar önlenir.
9 Günün dokuzuncu saati Müşteri yıldızmmdır. İyi ve uğurlu bir saattir. Her türlü işte bu saatte başarılı olabilirsiniz.
10 Onuncu saat Merih Yıldızmmdır. Pek iyi bir saat olduğu söylenemez. Şer çıkartmaya ve hastalıklar yaymaya çalışılan bir saattir.
11 On birinci saatin yıldızı ise Güneş’tir. Dostlarla konuşulacak bir saattir, bu saatte karı ve kocaların arası bozulmuşsa onları barıştırabilirsiniz.
12 Cumartesinin on ikinci saati Ay’ındır. Yüksek şahsiyet ve makamların, müdürlerin yanma gidilip istediklerinizi iletmek için uygun bir saattir.

 burçlar, aslan burcu, akrep burcu, yay burcu, boğa burcu, yıldızlar, fal bak, fal bakma

Bir önceki yazımız olan Yıldızlara Göre Cuma Günü başlıklı makalemizde aslan burcu, astroloji ve astroloji nedir hakkında bilgiler verilmektedir.

  • reply Melek Sert ,

    Daha iyisi ne olabilir bilemiyorum, tesekkurler.

    Leave a comment