Yıldızlara Göre Perşembe Günü

Yıldızlara Göre Perşembe Günü

PERŞEMBE GÜNÜ
1 Perşembe gününün ilk saati Müşteri yıldızı nındır. Bu saat hayırlı ve uğurlu bir saat olduğu i çin, işlerin açılması ve müşterilerin artması açısından faydalıdır. Bu saatlerde mutlaka işyerinde o lunmalıdır. İleriye yönelik iş planlarının yapıldığı bir saat olarak da tespit edilmiştir.
2 Günün ikinci saati Merih’indir. Bu saatte pek her yere gidilmez. Bu saat hak edilen cezaların ve kötülük yapanların hak ettikleri gibi yargılanacakları bir saat olarak bilinir. Ayrıca, iyi insanların dualarının kabul olunacağı bir saat olarak da söylenir.
3 Üçüncü saat ise Güneş’e aittir. Kesinlikle yolculuğa çıkılmaz. Fakat hissi konularda ayrılanlarm barışması ve bazı işleri kabul etmek için epey hayırlı bir saattir. Bu işleri evden çıkmadan mektup veya telefonla halledebilirsiniz.
4 Perşembe gününün dördüncü saati Zühre 3^1 dizinindir. İnsanların birbirlerini sevmeleri, nişanlanmaları ve evlenmeleri, diğer başka buna benzer hayırlı işlerde uğurlu bir saattir.
5 Bu saatte Utarit yıldızının dır. Kadın ve erkek münasebetleri sağlanabilir. Ama bu iş biraz dolambaçlı yoldan olabilir. Dikkatli olmakta fayda vardır. Veya bu işleri bu saatte değil de kendinize göre sakin ve düzenli bir saate yapmanız daha uygun olur.
6 Perşembe gününün altıncı saati Ay’ındır. Hem karadan hem de denizden yolculuk yapılabildiği gibi iyi ve hayırlı işlerde başarının sağlanması ve de gelecekle ilgili hayırlı yatırımların yapılabileceği saattir. Bu saatlerde en iyi haberlerin alındığı ve en iyi yollardan gidilebilindiği kesinleşmiştir.
7 Günün yedinci saati Zuhal yıldızınmdır. Böyle bir saatte kanunla ilgili hiçbir şey yapmak ve müracaat etmek doğru olmaz. Bu saatler uğursuz sayıldığı gibi en hassas işlerde geri tepme saati olarak da bilinir.
8 Sekizinci saat ise Müşteri yıldızına aittir. U ğurlu ve iyi bir saat olduğu için hayırlı işleri görüşüp halletmek en iyisidir. Bu saatlerde yapılan hayırlı işleri kimsenin bilmemesinde yarar vardır. Hassas saat olduğu için bozulabilme olasılığı da fazladır.
9 Dokuzuncu saat Merih yıldızınmdır. Rahatına düşkün olanlarla ve de hali vakti yerinde olan insanların karşılaştığı saattir. Bu saatte ortak her işe kal kışılabilir. Gelirin üzerine bin gelir daha eklenebilir olan bu saat, insanlar için en geçerli görüş zamanıdır.
10 Onuncu saat Güneş’tir. İyi ve uğurlu bir saattir. Bölümümüz ve işimizle ilgili ne kadar görev varsa hepsini hallettirebilirsiniz. Yüksek makamlara başvurabilirsiniz. Bu saatte yaptırdığınız bütün işlerden, başvurduğunuz bütün makamların hemen hemen hepsinde olumlu sonuçlar alabilir, yükselmek için büyük bir adım atabilirsiniz. Bu aile bireyleri için de geçerlidir.
11 Perşembe günü on birinci saat Zühre yıldızına aittir. Arkadaşlarınızla bir araya gelip hayırlı dedikodular yapıp bazılarını yuva sahibi, bazılarım da ev sahibi yapabilme yolunda konuşulan saattir.
12 On ikinci saat Utarit yıldızınındır. Pek iyi bir saat olmadığından hiçbir işe kalkışmamak gerekir. Bu saatin kötü, uğursuz ve kavgacıların saati olduğu kesinleşmiştir. Bu saati uyku saati olarak değerlendirmek en güzelidir.

fal bakma, Yıldızlara Göre Perşembe Günü, burçlar, burç yorumları, günlere göre burçlar, burçların anlamları

Bir önceki yazımız olan Yıldızlara Göre Çarşamba Günü başlıklı makalemizde burçlar, burçlara göre yaşam ve Fal bak hakkında bilgiler verilmektedir.

Leave a comment