26-27-28 Şubat Tarihinde Doğanların Burcu Ve Özellikleri

26 ŞUBAT

Burcu: Balık Uğurlu sayısı: 9 Uğurlu taşı: Akuamarin Olumlu Özellikler: Optimist, destek veren, hırslı

Olumsuz Özellikler: Bıkkın, yorgun, aşırıcı

Yetenekli olabilirsiniz, ama çevrenizdekiler başarılı olunca sizde başarılı oluyorsunuz. Kaderinizle barışabilirseniz, harika bir takım arkadaşı olabilirsiniz. İlerisi çok parlak bir sevgili istiyorsunuz ki onun başarılarını paylaşabilin. Bu kişi de sizin pozitif bakış açınıza ve enerjinize vurulacaktır.

27 ŞUBAT

Burcu: Balık Uğurlu sayısı: 1 Uğurlu taşı: Akuamarin Olumlu Özellikler: Dürüst, ödün vermez, takdirkar

Olumsuz Özellikler: İnatçı, hırçın, uzağı görmez

Samimiyetiniz ve kendinize olan güveniniz, değişik tipte pek çok insanın ilgisini çekiyor. Sevgiliniz, büyük bir rahatlıkla sevgi ve şefkat gösterebilmenize hem hayran oluyor hem de bu özelliğinizi kıskanıyor. Herkeste sevilebilir birşey buluyor, insanların içlerinde sakladıkları değerli yönlerini su yüzüne çıkartıyorsunuz. Kalorilere dikkat.

28 ŞUBAT

Burcu: Balık Uğurlu sayısı: 2 Uğurlu taşı: Akuamarin Olumlu Özellikler: Verici, hırslı, ilgili

Olumsuz Özellikler: Duygusal, açgözlü

Zengin olmak istiyorsunuz ve olur olmaz da ilk iş fakirlere yardım etmeyi düşünüyorsunuz. Biraz da “hayır” demesini öğrenin. Sizin gibi verici olan bir sevgiliye ihtiyacınız var. İkinizin hırsıyla yatak odasında alevler içinde yanacaksınız. Yemek konusunda aşırıya kaçmayın. Tansiyona dikkat.

26-27-28 Şubat Tarihinde Doğanların Burcu Ve Özellikleri _3.jpg

Bir önceki yazımız olan 16-17-18 Şubat Tarihinde Doğanların Burcu Ve Özellikleri başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Leave a comment